Kancelaria Adwokat Katarzyny Pluty udziela pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego. W ramach usług udzielamy porad prawnych, analizujemy dokumenty, sporządzamy pisma, reprezentujemy przed sądem.

W sprawach spadkowych doradzamy jakie kroki prawne można podjąć aby w dogodny i bezpieczny sposób rozporządzić swoim majątkiem na wypadek śmierci, zabezpieczyć bliskie osoby i ochronić je przed sporami po swojej śmierci.

W sprawach rozwodowych reprezentujemy klientów przed Sądem, sporządzamy pozwy, pisma procesowe oraz udzielamy porad prawnych.

 

Adwokat Katarzyna Pluta  jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. W latach 2008-2012 odbyła aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie i w sierpniu 2012 roku po złożonym egzaminie adwokackim uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

Adwokat Katarzyna Pluta specjalizuje się zawodowo w prawie cywilnym, w szczególności w sprawach  spadkowych, majątkowych i rodzinnych. Bogate doświadczenie procesowe zdobyła pracując w renomowanych kancelariach adwokackich w Warszawie.

Z Kancelarią współpracuje zespół adwokatów i aplikantów adwokackich specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, których merytoryczne przygotowanie i kwalifikacje gwarantują zaangażowanie oraz efektywność działania.

Zapraszam do odwiedzin moich blogów: www.zachowekbeztajemnic.pl oraz www.rozwod-bez-tajemnic.pl.

Szanowny Użytkowniku! Cenimy Twoją prywatność. Dlatego chcemy prosić Cię o zgodę na wykorzystanie plików cookies (tzw. ciasteczek), zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Dzięki temu, będziemy mogli doskonalić naszą ofertę i świadczyć Ci lepsze usługi marketingowe. Swoją zgodę możesz zmienić w dowolnej chwili w naszym Centrum Prywatności.

Centrum Prywatności

Katarzyna Pluta – Kancelaria Adwokacka